Prodej bytu 2+1 u Příbrami

 

 

62,5 m2

OV

balkon 1,7 m2

2x sklep - 9,1 m2 a 3,6 m2

ke kompletní rekonstrukci

 

obec Trhové Dušníky

okr. Příbram

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1 s balkonem a dvěma sklepy, v obci Trhové Dušníky, okr. Příbram.

Bytová jednotka v osobním vlastnictví, o podlahové ploše 62,5 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.

Momentálně je byt řešen jako obývací pokoj se vstupem na balkon (1,7 m2), ložnice, kuchyně s komorou, předsíň se vstupy do koupelny, samostatné toalety a kuchyně. Byt se prodává v původním stavu před rekonstrukcí – velkou výhodou je možná úprava dispozice a výměr jednotlivých místností dle svých představ.

Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva, obecní vodovod a kanalizace, původní stoupačky a odpady. Nové elektrické rozvody cca v polovině bytu, ve zbytku bytu původní hliněné. V bytě proběhla příprava na instalaci elektrokotle, možnost instalace krbu, či krbových kamen.

Plánovaná kompletní revitalizace domu bude zahrnovat novou fasádu se zateplením, stoupačky, odpady, nová plastová okna a úpravu společných prostor. Po novém majiteli bytu bude požadována spoluúčast na financování kompletní opravy domu – cca 300.000,-.

Parkování zajištěno na vlastním pozemku přímo u domu. K bytu dále náleží dva sklepy (3,6 m2 a 9,1 m2).

Obec Trhové Dušníky se nachází 6 km od Příbrami (10 minut autem), kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost – mateřské, základní i střední školy, bezpočet restaurací a obchodů. Cesta autem do Příbrami trvá 9 minut.

Vybavenost v Trhových Dušnících zatím nabízí pouze obchod s potravinami, který je vzdálený minutu chůze od domu.

Výborná dopravní dostupnost z Trhových Dušníků do Příbrami během 10ti minut - pouze přes pracovní dny, spoje 7x za den. Autobusová zastávka je vzdálená minutu chůze od domu.

Průkaz energetické náročnosti je v přípravě.

Fotogalerie

Cena

 

2.600.000,- včetně provize RK a právních služeb!

Kontaktní formulář