Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@chytry-web-maklere.cz

Prodej penzionu ve Smolných Pecích

 

1.015 m2 užitné plochy

15 pokojů

restaurace, bar, recepce

terasa

garáž

pozemky o výměře 5.793 m2

 

obec Smolné Pece, okr. Karlovy Vary

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji penzion s přiléhajícími pozemky v malebné obci Smolné pece, v okrese Karlovy Vary.

Třípodlažní cihlová budova o užitné ploše 1.015 m2 se momentálně využívá pro provoz penzionu. Historicky byla budova využívána jako hotel a prvotně jako základní škola.

Svým budoucím majitelům nabízí 15 ubytovacích pokojů, restauraci, zázemí pro zaměstnance, venkovní zahrádku s posezením, garáž a pozemky o celkové výměře 5.793 m2. Kapacita pokojů se dá při případných stavebních, či dispozičních změnách ještě navýšit.

V přízemí budovy se nachází restaurace s barem a kuchyní, která má kapacitu cca 60 osob. Jedná se o tři místnosti pro hosty penzionu, vybavenou kuchyň s přípravnou jídel, skladové a technické místnosti. V přízemí domu je dále k dispozici recepce, zázemí pro zaměstnance a toalety (dámské a pánské). Venkovní zahrádka s krásným výhledem na okolní přírodu a vlastní pozemky má kapacitu dalších cca 30 osob.

Druhé a třetí podlaží penzionu nabízí dohromady 15 vybavených pokojů o rozloze cca 15 – 25 m2. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem a pět z nich má navíc vlastní balkon s krásným výhledem na okolní krajinu. Na každém patře se dále nachází několik úklidových místností.

Přilehlé pozemky do budoucna nabízí zbudování okrasné zahrady, dětského hřiště, či parkovacích míst. Dále je zde k dispozici dvoupatrová, zděná garáž pro 2 vozidla a skladovací prostor ve druhém podlaží.

Přístupová komunikace k penzionu obecní. Budova je vytápěna novými, tepelnými čerpadly, které jsou použity i na ohřev vody – ta je zajištěna ze dvou studen na vlastních pozemcích, odpad řešen septikem. Stavební povolení na zbudování ČOV až do roku 2023. Střešní sedlová krytina stará max 20 let, krovy v dobrém stavu.

V roce 2008 zde probíhala nákladná rekonstrukce interiéru (nová plastová okna, podlahy, obložení a výbava koupelen, el. rozvody a vytápění). V roce 2021 proběhla instalace nových tepelných čerpadel na vytápění a ohřev vody, spolu s novou fasádou na jedné polovině domu.

V obci Smolných Pecí funguje místní hospůdka a jednota se smíšeným zbožím - nejbližší občanská vybavenost a doprava je tedy k dispozici v přilehlých obcích, jako je Nejdek (5 km), nebo Karlovy Vary (11 km). Lokalita nabízí bezpočet turistických atrakcí a možností na trávení volnočasových aktivit. Na své si přijdou i lyžaři, či běžkaři - ski areály Pernink, Merklín, či Nové Hamry jsou vzdálené cca 8 km od Smolných Pecí.

Prodej tohoto penzionu nabízí širokou škálu možností, jak naplno využít jeho potenciál. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena

 

17.390.000,- 

včetně provize RK a právních služeb

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF